Sada je: 14. 11. 2019, 20:02.

Započni novu temu Odgovori  [ 652 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sljedeća
Rukometni klub "KAMIČAK" Sinj 
Autor/ica Poruka

Post Re: Rukometni klub "KAMIČAK" Sinj
Ma jos jedna stvar

nemojte brate volko citirat nezna covik sta bi cita. eeeeee!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

25. 03. 2010, 19:56

godzilla13iwo je napisao/la:
Alexy_Leiho je napisao/la:
Gledaj, ti stvarno imaš problema sa shvaćanjem i povezivanjem nekih stvari, ali to očito nisi kriv ti nego odgojno-pedagoške ustanove. Svašta bi ti još napisa ali neću jer bi time indirektno uvridio i tvoj klub i tvoje suigrače, a to mi ne pada na pamet.
I ne seri kvake i ne izvlači mi riči iz konteksta, ja ni sa čim nisam omalovažio hrvatski rukomet ;)
Živio :palac:

ma dobro ti i govoriš a šta se tiče odgojno pedagoških ustanova možda bi mi i pomogli al nisam moga doć na red jer su se bavili s tobom a i ti ne seri kvake nisi omalovažio rukomet samo si reka da ga igra par reprezentacija na svitu.Napisa sam sad nešto deep downu pročitaj molim te.I za tebe vridi pozivnica za subotu.Ne želim se s nikim svađat al stvarno mrzim omalovažavanje i napadanje.možete nam pružit podršku al ne nas jer vi stvarno nemate pojma kolika su to odricanja :alright:

Šta si to objasnio? Ja vidim u tvom postu da samo sereš o Junaku i ništa drugo. Zar misliš tako privuć ljude na teren, tako da omalovažavaš druge klubove? Pa i Junak je klub stoljetne tradicije koji okuplja više stotina dice i kojeg, uzgred rečeno, na svakoj utakmici prati minimalno 500 ljudi. O financijama nećemo jer su tu u sukobu dva sporta, jačina lige itd itd
P.S. Zašto sam omalovažio rukomet time šta sam reka da ga igra par reprezentacija na svitu? Di sam falio u tome? I lipo san ti još napisa u zagradi da pričamo o popularnosti sporta.
Btw, ne volim ni ja kad se o meni ironično/sarkastično/cinično piše da sam sveznalica i da samo znam srat pod nickom, tako da... ;)
Zahvaljivam na pozivu, ali ko što rekoh, nisam stanovnik ovoga grada većinu godine pa tako ni sada

26. 03. 2010, 1:36
Profil Web stranica

zaslužujemo da bude puna dvorana i da nas gledatelji podrže a nije naš problem što je rukomet popularan samo kad igra naša reprezentacija i ma to ne možemo utjecati.

evo, ode su ti neke stvari sinile u glavu...

26. 03. 2010, 1:53
Profil Web stranica

@ godzila

niko nije nijedanput omalovažava sport kao takav a o raspodjeli novaca smo već pričali u nekim drugim temama i ne želim se ponavljat (malo pogledaj po forumu o tome pa ćeš vidit stavove oko toga i onda ćeš pričat manje gluposti),

i o odricanjima i potlačenosti mi je pun ku... ka da ste vi jedini potlačeni i jedini se odričete nečega, prijatelju život je pun odricanja i potlačenosti, ako nešto voliš i radiš iz ljubavi onda jke normalno da se odričeš drugih stvari u korist toga bez obzira o čemu se radi,
a potlačenost manjih od većih niko nije rješio još od rimskog carstva pa nećemo ni ja ni ti na forumu

moj komentar se odnosio na to: "..SRAMOTA JE..", nije sramota publike i grada šta vi imate malo gledatelja

AKO TE NEKO NE ŽELI GLEDAT NE ŽELI I TOČKA, PA TI MOŠ O TOME KAKO OĆEŠ, liči svoje frustracije napucavanjem baluna a ne glupostima,

samo smo govorili da vam triba veća promocija i da morate pokrenit taj trend dolaska na rukometne utakmice, što će biti jako teško jer sport (osim zagreba) kao takav je jako malo posjećen na državnoj razini pa teško da će se tu šta prominit

26. 03. 2010, 10:51

ALO,ALO DEČKI

STIGAO JE ROBERT PROSINEČKI!!!!!!

SMIRITE MALO STRASTI SAMO TRBA REĆI 'NE' :strikan: :strikan: :strikan:

26. 03. 2010, 15:47

Gledaj, ti stvarno imaš problema sa shvaćanjem i povezivanjem nekih stvari, ali to očito nisi kriv ti nego odgojno-pedagoške ustanove. Svašta bi ti još napisa ali neću jer bi time indirektno uvridio i tvoj klub i tvoje suigrače, a to mi ne pada na pamet.
I ne seri kvake i ne izvlači mi riči iz konteksta, ja ni sa čim nisam omalovažio hrvatski rukomet ;)

ma dobro ti i govoriš a šta se tiče odgojno pedagoških ustanova možda bi mi i pomogli al nisam moga doć na red jer su se bavili s tobom a i ti ne seri kvake nisi omalovažio rukomet samo si reka da ga igra par reprezentacija na svitu.Napisa sam sad nešto deep downu pročitaj molim te.I za tebe vridi pozivnica za subotu.Ne želim se s nikim svađat al stvarno mrzim omalovažavanje i napadanje.možete nam pružit podršku al ne nas jer vi stvarno nemate pojma kolika su to odricanja :alright:

Šta si to objasnio? Ja vidim u tvom postu da samo sereš o Junaku i ništa drugo. Zar misliš tako privuć ljude na teren, tako da omalovažavaš druge klubove? Pa i Junak je klub stoljetne tradicije koji okuplja više stotina dice i kojeg, uzgred rečeno, na svakoj utakmici prati minimalno 500 ljudi. O financijama nećemo jer su tu u sukobu dva sporta, jačina lige itd itd
P.S. Di sam falio u toZašto sam omalovažio rukomet time šta sam reka da ga igra par reprezentacija na svitu? me? I lipo san ti još napisa u zagradi da pričamo o popularnosti sporta.
Btw, ne volim ni ja kad se o meni ironično/sarkastično/cinično piše da sam sveznalica i da samo znam srat pod nickom, tako da... ;)
Zahvaljivam na pozivu, ali ko što rekoh, nisam stanovnik ovoga grada većinu godine pa tako ni sada

Ja ne serem o Junaku samo sam iznio činjenice al tebe istina očito boli pa više neću pisat ništa a ti samo nastavi tako,pozz

26. 03. 2010, 23:35

deep down je napisao/la:
@ godzila

niko nije nijedanput omalovažava sport kao takav a o raspodjeli novaca smo već pričali u nekim drugim temama i ne želim se ponavljat (malo pogledaj po forumu o tome pa ćeš vidit stavove oko toga i onda ćeš pričat manje gluposti),

i o odricanjima i potlačenosti mi je pun ku... ka da ste vi jedini potlačeni i jedini se odričete nečega, prijatelju život je pun odricanja i potlačenosti, ako nešto voliš i radiš iz ljubavi onda jke normalno da se odričeš drugih stvari u korist toga bez obzira o čemu se radi,
a potlačenost manjih od većih niko nije rješio još od rimskog carstva pa nećemo ni ja ni ti na forumu

moj komentar se odnosio na to: "..SRAMOTA JE..", nije sramota publike i grada šta vi imate malo gledatelja

AKO TE NEKO NE ŽELI GLEDAT NE ŽELI I TOČKA, PA TI MOŠ O TOME KAKO OĆEŠ, liči svoje frustracije napucavanjem baluna a ne glupostima,

samo smo govorili da vam triba veća promocija i da morate pokrenit taj trend dolaska na rukometne utakmice, što će biti jako teško jer sport (osim zagreba) kao takav je jako malo posjećen na državnoj razini pa teško da će se tu šta prominit

prijatelju nemoj mi ti solit pamet o životu molim te,a ti lipo nnastavi napucavat tipkovnicu jer očito te to jedino zabavlja,pozz

26. 03. 2010, 23:38

P.S. Di sam falio u toZašto sam omalovažio rukomet time šta sam reka da ga igra par reprezentacija na svitu? me? I lipo san ti još napisa u zagradi da pričamo o popularnosti sporta.

Ja ne serem o Junaku samo sam iznio činjenice al tebe istina očito boli pa više neću pisat ništa a ti samo nastavi tako,pozz

Kako ne sereš? Di si ti naša poveznicu između publike, popularnosti sporta općenito, rukometnog kluba Kamičak i, pobogu, Junaka? Ko da je kriv Junak i njegovi milijuni šta vi nemate publike?
Mislim da nakon svega ovoga možemo zaključit da tebe istina boli, ali ako nećeš ti više ništa pisat - onda neću ni ja!

27. 03. 2010, 1:19
Profil Web stranica

i bolje ne pisat nego vako pisat

27. 03. 2010, 11:25

alexei leiho
a di si ti naša poveznicu da imaš pravo xxx po meni po mojim suigračima i po svemu onome što smo dosad napravili.Najlakše se zavalit u fotelju i solit svima pamet neovisno o tome da li si uopće upućen u problematiku ili ne.pozz

Zadnja izmjena: godzilla13iwo; 27. 03. 2010, 13:36; ukupno mijenjano 1 put/a.

27. 03. 2010, 13:11

alo ivo

27. 03. 2010, 13:20
... i čovik i beštija ...

... evo ja san steka dojam da rukometasi misle kako su svi protiv njih ... cemu toliko gorcine u vasin postovima ... ne razumin cemu tolika nabrijanost ... samo nemojte sad ko je poce, a poce je oni sta je reka kako je sramota sta ljudi ne dolaze gledat rukomt ...a ja se pitan zato, zasto bi recimo mene tribala bit sramota ... evo direktno pitanje ...

... onaj govori o odricanju ... e pa sta ... sinko mili pa ne odrices se ti za mene, nego za sebe ... o cemu ti pricas ... ja mislin da se ti sigurno ne brines cega se ja odricen u svom zivotu da bi moga neke svoje stvari napravit ... dajte ljudi postavite pricu na normalan nivo, neki realisticniji ...

... lipo je deep reka ... nije problem samo u sinju, vec u ciloj drzavi ... pa to je jedan od sportova koji kod nas e privlace publiku, izuzev zagreba i to iskljucivo kontra super jakih ...

... a sta se tice raspodjele novca, o tome nebi previse jer stvarno nisan upoznat sa kolicinama istog ...

slika

27. 03. 2010, 16:13
Profil Web stranica

Rk Kamičak - Rk Dubrovnik 1974 29 - 20 :applause: :applause: :applause:

28. 03. 2010, 9:36

čestitke svin suigračima naročito drugoj postavi kamička koji su odlično odigrali drugo poluvrijeme utakmice!!!!

BRAVO DEČKI!!! :palac: :palac: :palac: :palac:

28. 03. 2010, 9:38

alexei leiho
a di si ti naša poveznicu da imaš pravo xxx po meni po mojim suigračima i po svemu onome što smo dosad napravili.Najlakše se zavalit u fotelju i solit svima pamet neovisno o tome da li si uopće upućen u problematiku ili ne.pozz

Srca ti issova
nađi mi molin te di san ja sra o tvojim suigračima i onome šta ste dosad napravili?
Pozzz više i tebi i bez zajebancije, nauči povezivat stvari.

28. 03. 2010, 12:42
Profil Web stranica

prijatelju nemoj mi ti solit pamet o životu molim te,a ti lipo nnastavi napucavat tipkovnicu jer očito te to jedino zabavlja,pozz

opet sam pročita sve šta sam pisa da nebi falio odgovorit na ovaj post,

ništa drugo nisam triba znat o tebi jer se sve vidi iz ovog posta, i razina tvoje kulture, i razina komunikacije, i nivo intelignecije, i doza razumjevanaj i slušanja drugih,

sve u svemu nisko, posve nisko prijatelju,

sve šta sam pisa, pisa sam u dobroj namjeri, kao netko koga rukomet ne zanima s ciljem da bar mene pokušate animirat za dolazak (jer se smatram tipičnim uzorkom za takva istraživanja) i moram priznat da je schnell zo radio dobro,
al šta ga ti znaš zaje... to je velika stvar zbog tebe i takvih ljudi vjerojatno ne dolaze na utakmice,

29. 03. 2010, 11:17

i da ne zaboravim,

čestitam na pobjedi

29. 03. 2010, 11:18

alo deep, fala na čestitkama, aj molin vas nemojte se vise svadat, jednostavno zaboravite sta je bilo i to je to,svi mi zelimo dobro za sport u sinju tako da se svi slazemo oko toga i tačka. evo nek ovo bude zadnji post na tu temu.

a sad da pokusamo opet: u sridu navecer u 21:00 h u dvorani prijateljska utakmica Rk Kamicak-Rk EMC- Split
uvod pred glavni derbi 2.-hrl Rk H. Dragovoljac-Rk Kamicak za 15 dana u splitu.

pa ako neko nezna sta bi neka dode podrzat sinjske rukometase!!!!!!!!!

JEL POŠTENO??????????????????'' :palac: :palac: :palac:

29. 03. 2010, 13:11

deep down je napisao/la:
schnell je napisao/la:
sramota je to da kamicak sa ovakvin nizon pobjeda ima samo 50 gledatelja na utakmicama

Rk Kamicak - Rk Biograd 25-24 :applause: :applause: :applause: :applause:

čija je to sramota?

vas u ekipi ima 25-30, puta 3-4 gledatelja po članu ekipe (šta rođaci prijatelji, rodbina, cure itd...), znači minimum od 75 gledatelja,
tj. ne gledaju vas ni svi prijatelji ni roditelji a očekujete od nekoga trećeg da dođe na utakmice

najvažnije je govorit kako ste potlačeni od strane nogometa, od strane ovih i onih....., malo se angažirajte između sebe i napravite nešto bez pomoći grada, najlakše je kukat

momak je figurativno reka sramota a ti si to shvatio doslovno.50 gledatelja je reka onako jer nama dolaze rodbina i prijatelji i kada igramo u kasnijem terminu bude 200-ak gledatelja,sad me zanima di si ti u tom naša da mi pričamo da smo potlačeni,od strane ovih ili onih,ali glavno da ti znaš rješenje problema i što mi trebamo napravit.Vidiš meni ne pada na pamet otić na forum nogometa(iako mislim da i o tome znam jako puno i da sam igra u NK Junak) ili bilo kojeg drugog sporta jer jednostavno nisam dovoljno upućen u njihovu problematiku pa ne želim komentirati o nečemu što ne znam.Ali ti gospodine sebi daješ za pravo da nakon četiri puta što si pogledao utakmicu kritiziraš i pričaš o razlozima zašto mi nemamo publiku i što mi trebamo napravit da dovedem publiku u dvoranu.A kad si takav genijalac ti nama lipo napuni dvoranu i uzmi sebi sav prihod od prodanih karata

29. 03. 2010, 16:31

alexei leiho

Srca ti issova
nađi mi molin te di san ja sra o tvojim suigračima i onome šta ste dosad napravili?
Pozzz više i tebi i bez zajebancije, nauči povezivat stvari.

isprika,zamijenio sam tvoje postove sa postovima deep downa.

29. 03. 2010, 16:34
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 652 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: