Sada je: 06. 12. 2019, 12:53.

Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
KK Alkar - Sinj 
Autor/ica Poruka
general pukovnik Koča Popović

Post Re: KK Alkar - Sinj
Highlander je napisao/la:
... jel sad Sibenik u sljedecem kolu .... :?

je.
pa gostovanje u trogiru.

25. 01. 2009, 19:02
Profil Web stranica
... i čovik i beštija ...

... veceras super vazna utakmica kontra Sibenika ... svi u dvoranu ... ove godine imamo sansu da se borimo sa Zadron i Cibonon ... ovo i sljedece kolo u kojem gostujemo kod Trogira odredit ce sezonu .... bio bi red da bude puno do zadnjeg mista ...

slika

31. 01. 2009, 14:36
Profil Web stranica

a šta ću.... naletit ću malo bacit oko...

31. 01. 2009, 19:03

... ajme ... zabili nan tricu 2 sec do kraja i dobili 1 kos razlike .... koja steta .... ajme

slika

31. 01. 2009, 21:48
Profil Web stranica
čoban

a štata, šteta, al ako ovako nastave, ko zna?

nažalost i dno je jednako blizu, ka i vrh

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

01. 02. 2009, 2:19

Danas osigura kartu za derbi 22.2, tribina istok 8)

02. 02. 2009, 20:20
Profil Web stranica

sinjanin je napisao/la:

jel utakmica alkara ili.... :evil:

02. 02. 2009, 20:26

BOIKOT je napisao/la:
sinjanin je napisao/la:

jel utakmica alkara ili.... :evil:

ma hajduka, u krivu san temu posta

02. 02. 2009, 20:29
Profil Web stranica

Alkar izgubio u Trogiru na način da se tribamo svi upitat zašto uopče iđemo gledat Alkara. Bar dok je Kembo trener siguran sam da ja to više neću gledati. Užas jedan još smo takvi očajni imali priliku preokrenuti rezultat. Prosječna momčad Trogira sa jednim igraćem Bizacom dobila Alkara koji ima igrače za ligu za prvaka ali ih nema ko vodit. Živila ekipa koja je potrala Maksa!

08. 02. 2009, 20:56

:roll: :roll: :roll: :roll: Opet uzgubili? Aiiiiiii.... :applause: :applause:

08. 02. 2009, 23:08

nije bitan poraz ko poraz ali na kakav način poraz kakav je to odnos prema igri prema kolegama prema košarci i prema klubu stvarno jadno .....što se ono kaže bez ispaljenog metka ............

stvarno me je sramota bila na utakmici što sam iz sinja ...........

vjerujte mi uz drugačiji odnos prema igri mogli smo ih dobiti glatko ...............

jadno je što smo izgubili bez da smo se uopće potrudili.....

znate onaj famozni osječaj nemoći pa .............mi čak nismo bili ni blizu spobjede isključivo zbog pristupa .............

pitanje je jesu li za to krivi treneri ili igrači ........

meni se osobno čini da se igrače može natjerati da igraju agresivnije riskantnije i pogotovo organiziranije ...........

mislim da je i ovo previše od mene pa newću više jer bi netko mogao krivo shvatiti da sam protiv kluba...ne naprotiv mislim da sam za klub jer ako ne promjenimo način rada i pristup na utakmicama ne piše nam se dobro.......

350 sinjana u trogiru i možda stotinjak trogirana ..čak nrema ni naplate karata naprosto nevjerovatno da nas takvi tako lagano pobjeđuju!!!!!!!!!!!!!!!!!

08. 02. 2009, 23:20
čoban

evo alkara intenzivnije pratin od kako su ono bili u trećoj ligi, pa druga, pa prva i evo do sad, i jedina konstanta koju su do sad pokazali u situacijama kad su mogli u prvoj ligi napravit korak više, da jednostavno pokušaju ukenjet kako kod znaju

zašto, ne znam

možda zato šta ima redovno bar 30%igrača koje boli neka stvar za išta, a mislimda i vodeći ljudi nemaju baš volje za učinit korak više

a glavna maksima je-ne zamjeraj se nikom, a pogotovo šibeniku

možda je to do sad i očuvalo alkara u prvoj ligi, ali najtragičniji je pristup u gostima, svaki put se crvenin u dubravi na način na koji pristupaju utakmici i kako igraju, tako da san sanja i sad da mogu nešto priokrenit, ali odavno iman osigurač ugrađen da se ništa ne nadam

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

09. 02. 2009, 0:30
čoban

i ono šta mogu reć, da su mi u alkara puno draži igrači sa strane, od đape, lozančića, žitka, karakaša, do pokojnog joce

a iman osjećaj da "naši", uz čast pojedincima, imaju srce ko npr. đapo ima bi alkar druge rezultate

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

09. 02. 2009, 0:32

Don Kihote je napisao/la:
evo alkara intenzivnije pratin od kako su ono bili u trećoj ligi, pa druga, pa prva i evo do sad, i jedina konstanta koju su do sad pokazali u situacijama kad su mogli u prvoj ligi napravit korak više, da jednostavno pokušaju ukenjet kako kod znaju

zašto, ne znam

možda zato šta ima redovno bar 30%igrača koje boli neka stvar za išta, a mislimda i vodeći ljudi nemaju baš volje za učinit korak više

a glavna maksima je-ne zamjeraj se nikom, a pogotovo šibeniku

možda je to do sad i očuvalo alkara u prvoj ligi, ali najtragičniji je pristup u gostima, svaki put se crvenin u dubravi na način na koji pristupaju utakmici i kako igraju, tako da san sanja i sad da mogu nešto priokrenit, ali odavno iman osigurač ugrađen da se ništa ne nadam

Da , lijepo iznešeno razmišljanje ! Malodušnost i neambicioznost koji se mogu prepoznati u svakom trenutku tijekom cijele ove sezone ( baš kako i proteklih) samo su dijelić onoga što se krije ispod površine. Paradoksalno je da se upravo suprotni termini mogu koristiti kada se dođe u razgovor sa nekim od čelnika kluba . Na našu i Alkarovu nesreću malodušnost se zamijeni velikodušnošću i izrazitom ambicioznošću za stvaranjem osobne koristi cijeđenjem proračunskih sredstava, naravno u svoje džepove. Upravo mi je gadljivo da me do povraćanja dovodi gledati kako se pojedini tipovi šlepaju već dugi niz godina kroz upravu - uprave , smjenjuju , tiraju one koji im mogu biti bilo kakva konkurencija jer svojim radom teže boljem i jačem , organiziranijem Alkaru . Pitao sam se dugo vremena čemu je to tako a onda svatih - "u mutnom se bolje - muti " !

09. 02. 2009, 12:55
čoban

ovo je malo ružno al eto, najlakše je mutit kad raja nema previše interesa za alkara, ono standardni nek su tu, oni ionako sve znaju, a ipak s eigra prva liga, pa se nešto i okrene, a pritom ni slučjano pokušat odigrat nešto više, a i izbjegava se i gola borba za opstanak, da bi se opet izbjega veći interes raje

al stvarno čovika vriđa odnos nekih igrača na gostovanjima, kotkuće bar radi raje malo i potrču, ali sa strane :sick&tired:

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

09. 02. 2009, 13:35

Dubrava - SELJAČINE 70:45 bog te heba tribaju se svi obisit a kemba triba neču pisat šta jer če me brisat.

06. 03. 2009, 21:52

Kembo nije materijal za trenera. Svaka mu cast, bio je igrac al i prije par godina je ekipu vratio u trecu ligu. mislim da je vrime da se konacno za trenera stavi iko vrcan jer on je jedini koji ima talenta i znanja za postati trener od svih nasih jer alkar nema para za trenere sa strane a i iko je dovoljno dugo bio pomocni i vrime je da dobije sansu jer gori od bube, kemba, sekula i takvih ne moze biti.

06. 03. 2009, 23:23

funkhouser je napisao/la:
Dubrava - SELJAČINE 70:45 bog te heba tribaju se svi obisit a kemba triba neču pisat šta jer če me brisat.

ahahahaa,ovo ti je najbolji post do sada!

slika

07. 03. 2009, 2:14

... ma nek se napuse k.... sram ih moze bit .... kretencine ... ubijte se kolektivno ... sramotite nam grad ... :bang: :bang: :bang:

slika

07. 03. 2009, 14:59
Profil Web stranica

marcelihno je napisao/la:
Kembo nije materijal za trenera. Svaka mu cast, bio je igrac al i prije par godina je ekipu vratio u trecu ligu.

Ovo potpisujem ! I ne samo da potpisujem nego nadograđujem , pa kažem takve poput njega , ljude koji nemaju svoj stav ni o čemu, kojima odgovara da se "ne talasa" treba potirati is kluba. Takvima je jedino bitno da su oni na poziciji a gdje je u toj priči klub boli ih briga !

08. 03. 2009, 13:58
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: