Sada je: 07. 12. 2019, 3:05.

Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
KK Alkar - Sinj 
Autor/ica Poruka

Post Re: KK Alkar - Sinj
Kembova poruka navijačima od prije tri godine za gostovanja u Zadru: Bolje je da ne iđete u Zadar jer se Borikovi igrači napale kad se tamo navija protiv Borika!?

08. 03. 2009, 21:00
general pukovnik Koča Popović

funkhouser je napisao/la:
Kembova poruka navijačima od prije tri godine za gostovanja u Zadru: Bolje je da ne iđete u Zadar jer se Borikovi igrači napale kad se tamo navija protiv Borika!?

:lol2: :go: :alright:

09. 03. 2009, 10:21
Profil Web stranica

koja je to uopće liga u kojoj igra alkar?

10. 03. 2009, 15:23

vodili 17 razlike, na kraju morali u produžetke
samo bi pohvalio Josinu igru, ništa više...da igra ovako stalno danas bi bio u dresu Lakersa ili Celticsa
Bravo majstore :palac: :palac: :palac: :palac: =D> =D> =D> =D>

13. 03. 2009, 13:34
Profil Web stranica

jel alkar igra veceras sa kvarneron????????????????

17. 03. 2009, 16:56
... i čovik i beštija ...

schnell je napisao/la:
jel alkar igra veceras sa kvarneron????????????????

je u 7

slika

17. 03. 2009, 17:19
Profil Web stranica

fala :palac:

17. 03. 2009, 17:40

ajd ljudi dobite vise toga borika pokazite in zasto ste nikidan rasturili kvarnera

20. 03. 2009, 14:18

Kod:
U sezoni 1983/84. KK "Alkar" ostvario je povijesni uspjeh, plasman u finale Kupa Jugoslavije, nakon pobjede u nezaboravnom polufinalu protiv "Zadra" u Sinju. Finale se odigralo 20. ožujka 1984. godine u Metkoviću.

Ekipa sarajevske "Bosne" zasluženo je osvojila naslov pobjednika Kupa, a igrači i navijači "Alkara" su pokazali kako se voli svoj klub. Iste godine KK "Alkar" plasirao se u Prvu B ligu tako da je to bila najuspješnija sezona od osnivanja.

20. 03. 2009, 19:58
Profil Web stranica
general pukovnik Koča Popović

Borik Puntamika - Alkar 62:63
:palac: :applause:

22. 03. 2009, 17:19
Profil Web stranica

Pratio sam baš sinoć druže u vatrogasaca, otegla se zadnja četvrtina...sviralo kraj utakmice uz dva slobodna bacanja za Rusa...srićon pogodio :palac:
Čestitke momcima =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

22. 03. 2009, 17:21
Profil Web stranica

... Alkar dobio Trogir ... :applause:

slika

24. 03. 2009, 21:01
Profil Web stranica

Highlander je napisao/la:
... Alkar dobio Trogir ... :applause:

prava prijateljska utakmica ....

drago mi je zbog malog bilobrka i primorca ,...možda ih je kembo mogao ubaciti i malo prije ..

a ikić s sumićom definitivno može igrati ..kada dobiješ loptu ispod koša u pravom trenutku onda i zabijaš .............što nije bio slučaj u prvom dijelu prvenstva.............i

24. 03. 2009, 21:36
čoban

i eto tribali po običaju čekat ligu za opstanak da se alkar razigra, lagano mi iđu na racku, a inače svaka čast za pobjedu i kako vidin razigravanje domaćih, mladih, igrača

a dogodine može bit samo jedan cilj-liga za prvaka ili nek ispadaju

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

24. 03. 2009, 22:22

Don Kihote je napisao/la:
i eto tribali po običaju čekat ligu za opstanak da se alkar razigra, lagano mi iđu na racku, a inače svaka čast za pobjedu i kako vidin razigravanje domaćih, mladih, igrača

a dogodine može bit samo jedan cilj-liga za prvaka ili nek ispadaju

... svake godine ista pisma .... zadnji u regularnom dijelu, pa prvaci lige za opstanak ... :banging:

slika

25. 03. 2009, 17:58
Profil Web stranica

http://kosarka.hr/main.asp?dir=news&newsid=27101

Sramota !!!!

17. 04. 2009, 11:13
čoban

ža mi je par igrača, tipa đapo, a ostatk vlaka, može odma u treću, pun mi ih je kufer

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

17. 04. 2009, 13:40
čoban

ovo se odnosi prvenstveno na ljude iz "struke"

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

17. 04. 2009, 13:44
čoban

xxx ga, je da su trogirani, a i borik ispali šuge, al alkar je sam sebi kriv

hvala struci koja je u ovih 5-6godina izbacila nijednog igrača, niti će izbacit, da ponovimo gradivo, mislim da je slavko modrić 85godište, od ulaska u prvu ligu nije niti milimetra napredova, 86je ivo gaurina, jel odigra 5minuta u sezoni, 87 je josa blajić, koji je svojvremno ka i slavko igra u reprezentaciji, a sad ?, 88 nema niko, a to je 21 godina, 89 niko, 90. nitko, 91. niko, a oni rođeni 92. imaju 17godina, sasvim dovoljno za ovu ligu za bedaka

pametnom dosta

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

18. 04. 2009, 21:27

Napisano davno davno , nažalost se obistinilo - nemam riječi - samo se nadam da se isto neče dogoditi i Junaku,

Nisam odavna napisao ni slova a kako vidim i da jesam ne bi to imao tko čitati. Žalosno ! A poradi čega je tomu tako ? Pitam se kako to da je ovaj forum koji je bio jako živahan i to ne tako davno, jednostavno utihnuo!? Razloga može biti mnogo i mogli bi sada analizirati to do beskonačnosti. U mnogo čemu bi smo se i složili a isto tako u mnogočemu i ne bi!? Po mome skromnome mišljenju očito je da je prošli saziv Uprave bio značajno informatički pismeniji od sadašnjega , te je ovaj nazovi medij koristio u svrhu svoje osobne promidžbe, kreiranje javnog mijenja, ponekad pravdanje krivih poteza i širenja dobrih vibracija. Tada je forum bio živ i moglo se na zadovoljstvo svih podosta toga kako pametnoga tako i onoga nešto manje pametnoga pročitati i isčitati. Neki su se i nervirali jer je eto nešto napisano a što ne stoji , znale su se i privatne poruke slati da bi se neke stvari malo bolje razjasnile, pojasnile da bi se neke čisto intimne poruke razmijenile a i poneka sočna psovka podijelila. Sve u svemu bilo je interesantno i sve skupa je bilo usmjereno ka to me da se napravi iskorak u rezultatskom pogledu. Bilo je tu i jako mnogo stručnih komentara kojih se ne bi postidili ni na stručnim
seminarima.
Nažalost toga više mena ! I onda se opet zapitam radi čega je tomu tako ?
Meni se čini da je to zbog toga što je eto u našim klubovima, prije svega u Alkaru ali isto tako i u Junaku sve na svome mjestu i sve štima. Rekao bi oni lik iz "čovika ipo" da sve radi "ko urica" ! Kad ono bože sačuvaj - to ja kažem. Doduše u Junaka i je sve na svome mjestu samo nema više ni "J" od Junaka! Pitam se di su junakovci di su junaci!? Više nije problem opće birati kapetana jer onaj jedan od jedanaest, koji ima sinjske korijene to mora biti. Tako je treneru pojednostavljeno i skinuta mu briga s glave !? Samo problem nastaje onoga momenta kada se u momčadi pronađu dva takova - na svu trenersku žalost a našu sreću to je rijedak slučaj. I ma kako da je stanje na tablici pozitivno onih devet (9) mi još odzvanja u ušima tako da više ni zvona u podne, dok sjedim na štekatu ne čujem. Ali nema veze jer ionako je sve bez veze rekao bi netko i nasmijao se, jer glavno je da Junak ide u privatizaciju baš poput Hajduka. Da nije za plakati čovjek bi se mogao dobro nasmijati ggggggggggrrrrrrrrrrrrrrr. Pa nam još dični predsjednik bogatih sportskih, rukovodećih i inih korjena i momačkog iskustva onako poluozbiljno još najavljuje i iskorak u prvu ligu. Mora biti kako je čovjek procijenio kako na slijedećim izborima neće baš najbolje proći pa eto i on otkrio starorimsku izreku poznatu i vrapcima na grani o kruhu našem svagdašnjem i igrama našim poštenim. Još ni prošlogodišnju sramotu rezultatskog neuspjeha i promocije u drugoligaša na uštrb susjeda minorne tradicije spram Junakove , nismo prožvakali a ono nam se nudi nova doza pelima. Rekao bih dobro je od koga je , jer tako je to kada se u sport upetlja politika i to ona najniže kvalitete.
A kada sam eto i do politike došao ono što se u naše perjanice sporta u gradu događa je gggggggrrrrrvauvauuuu. E tu je situacija takova da se čovjek ne može čudom načuditi. Tu vam se dragi moji ni jedna odluka ni ne pomišlja donijeti a da se politika ne umiješa. Sezona je započela puno prije priprema za nju. Pitam se da li se sijećate kako!!??
E počela vam je tako da je stara uprava dala ostavku u trenutcima kada se trebala složiti momčad. Kako je do toga došlo , jednostavno POLITIKA ! E sada će mnogi krivo protumačiti !? Ma nije vam to bilo zbog politike one stranačke , mada su neki to htjeli tako nametnuti. To vam se dogodilo zbog kako sam često pisao malih, sitnih ljudskih, rekli bi specijalizirani liječnici bolesti koje nisu bolesti a opet jesu. Pa je ispalo ja sam te doveo ja ću te i smjeniti......hahahaha... koliko puta već viđeno. Pa ću ja eto tako nezadovoljan radom uprave dati ostavku a kako će moja stranka ionako raskinuti koaliciju sa "tvojima" i prikloniti se ovima drugima ja ću se opet vratiti samo sada sa ovima što će biti na vlasti. I tako ću JA biti i ja jesam a ti nećeš biti i nisi. Ali eto da se ne bi baš previše razdvojili jer sutra bi možda, rekoh možda opet ti mogao biti na VLASTI onda ću i dalje "stebon" igrat na rekreaciji i bit ću pažljiv da nebismo opet došli u sukob .........jer tko zna kada i gdje mi možeš zatrebati.
E to vam je bio prvi dio ove šestočinke !
Drugi se dogodio samo sedam dana prije početka prvenstva kada je onaj na vlasti kojemu se ovaj pragmatičnomoralnoosviješteni pridružio - naravno na vlasti - iznudio smjenu dotadašnjeg trenera.
Treći čin je imenovanje trenera - jednoglasno
Četvrti je neprihvaćanje ostavke - jednoglasno
Peti čin je preuzimanje trenerske pozicije - jednoglasno
A šesti će biti ponovno vraćanje onoga na mjesto direktora- predviđam jednoglasno!!
Najvjerojatnije da će sedmi čin biti ispadanje u drugu ligu - evala - POLITIKO !!!!!

GGGGRRRRRRVAAUUVAAUUUUUU !

PS: nije bilo novcaza dovesti pojačanja , nije bilo novca a sada se eto pronašlo.........pitam se čiji je Alkar klub .........!?!???? e to je pitanje na koje nitko nema odgovor ili možda ima ,,,,,, samo ne smi kazat

19. 04. 2009, 13:17
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: