Sada je: 19. 11. 2019, 19:01.

Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Sastanak u Maligana 
Autor/ica Poruka

Post Sastanak u Maligana
Sastanak će bit u prostorijama Kluba Navijača u sridu, 20:30 sati.

Vidimo se!

19. 08. 2008, 11:49
Profil Web stranica

Post Re: Sastanak u Maligana
Mile Mujs 1982 je napisao/la:
Sastanak će bit u prostorijama Kluba Navijača u sridu, 20:30 sati.

Vidimo se!

u kojem će se radit planovi za slijedeću sezonu (sa naglaskom na prvu utakmicu protiv Segeste), nove transparente itd.
Također, u planu je da ovi sastanci budu svaki tjedan.

Ako ko ima neke utakmice na DVD-u Alkara i Junaka neka nam se javi, pa da pogledamo zajedno u prostorijama KN.

19. 08. 2008, 14:13
Profil Web stranica

Nakon ne baš uvjerljivih izdanja Maligana na domaćim utakmicama Junaka vrijeme je za zaokret i punu navijačku podršku našem klubu.
U svezi s tim saziva se sastanak u prostorijama Kluba navijača danas u 20:30!
Molimo vas da dođete u što većem broju!

12. 09. 2008, 14:46
Profil Web stranica

Uf,lud san ako ne doden...Eto mene i susida.... :lol: :lol: :lol: :lol:

12. 09. 2008, 17:42

hahaha... jbt ako bude 15 ljudi :D

12. 09. 2008, 20:24
Profil Web stranica

rugby barba je napisao/la:

hahaha... jbt ako bude 15 ljudi :D

zato tamo di si ti dj ima puno svita :lol:

12. 09. 2008, 20:54
Profil Web stranica

ja kao prvo ne radin ka dj... uostalom mislim minjat nick na forumu, samo mi se ne da obracat nadleznima :D 8)

12. 09. 2008, 21:03
Profil Web stranica

a pa prije nego šta napadneš Maligane prvo se dobro raspitaj o njima, jer je većina mladih Sinjana bila ili su aktivni članove te skupine.
Šta se tiče brojnosti - nemogu ja ljude natravat po sinju da idu i navijaju s nama? Tako da mi je uopće glupo raspravljat o tome, nas je malo na pojedinim utakmicama ali smo najvjerniji

12. 09. 2008, 21:37
Profil Web stranica

A racunan li se ja u tima koji su prije odali s Maliganima?

12. 09. 2008, 23:58
general pukovnik Koča Popović

ja san navratio oko deset ipo sati nije bilo žive duše u prostorijama

13. 09. 2008, 0:01
Profil Web stranica

a vidio san neke šalove na zidu, neznan sve koje, pa san spreman donirat dva šala za na zid. od slavije iz praga i rome iz rima :wink:

13. 09. 2008, 0:02
Profil Web stranica

Mislim da se za masovnije okupljanje Maligana na utakmicama osim boljih rezultata naših klubova tribaju dogodit još neke stvari kao što su po mom mišljenju: Za predsjednika triba postavit čovika mlađeg koji ima energije i koji je sklon čut tuđe mišljenje i koji neče od svoje funkcije radit filozofiju. Naš Kača triba bit počasni predsjednik i triba do njega držat kao da nam je svima dobar čača. Ljudi kao što je Jerko B. tribaju sami odstupit sa funkcija jer se iz dosadašnjih iskustava vidilo da za to šta bi tribali radit nemaju ili volje ili vrimena.Ona ekipa ljudi koja je Maligane vodila prije Kače je bila puno aktivnija ali je nesvjesno stvorila krug ljudi njih 20-tak koji su bili malo zatvoreni.Stica se dojam da oko njih sve počinje i sve završava. Ali triba priznat da su radili i da su za svog vrimena nešto dobro ostavili.Po meni masovnije če se Maligani okupit spontano naš svit reagira u hipu isto kao i grudva sniga kad krene niz brig ovisno koliko je brdo veliko tolka če i ona narasti. Di su duhoviti grafiti po gradu na mistima koja bi bila prihvatljiva i za grad i za Maligane. Nenormalno je pisat čoviku po kuči na novoj fasadi i još kakav ajme sadržaj.Ako neko ima kakvih ideja neka ih ovde iznese pa šta bude prihvatljivo može se ići u realizaciju.

13. 09. 2008, 7:04
... i čovik i beštija ...

Mislim da se za masovnije okupljanje Maligana na utakmicama osim boljih rezultata naših klubova tribaju dogodit još neke stvari kao što su po mom mišljenju: Za predsjednika triba postavit čovika mlađeg koji ima energije i koji je sklon čut tuđe mišljenje i koji neče od svoje funkcije radit filozofiju. Naš Kača triba bit počasni predsjednik i triba do njega držat kao da nam je svima dobar čača. Ljudi kao što je Jerko B. tribaju sami odstupit sa funkcija jer se iz dosadašnjih iskustava vidilo da za to šta bi tribali radit nemaju ili volje ili vrimena.Ona ekipa ljudi koja je Maligane vodila prije Kače je bila puno aktivnija ali je nesvjesno stvorila krug ljudi njih 20-tak koji su bili malo zatvoreni.Stica se dojam da oko njih sve počinje i sve završava. Ali triba priznat da su radili i da su za svog vrimena nešto dobro ostavili.Po meni masovnije če se Maligani okupit spontano naš svit reagira u hipu isto kao i grudva sniga kad krene niz brig ovisno koliko je brdo veliko tolka če i ona narasti. Di su duhoviti grafiti po gradu na mistima koja bi bila prihvatljiva i za grad i za Maligane. Nenormalno je pisat čoviku po kuči na novoj fasadi i još kakav ajme sadržaj.Ako neko ima kakvih ideja neka ih ovde iznese pa šta bude prihvatljivo može se ići u realizaciju.

... ma svaka Kaći cast, al brate meni je malo u kurcu ono njegovo 'ebavanje matere svemu i svakome ... ispadamo preprimitivni .... pogotovo sta ti sad dolaze ljudi iz cile hrvatske, pa nije bas lipo da in ostane u sjecanju ... nije fora pljuvat igrace dok izvode kornere il suca na kosarci .... svaka cast maliganima i slazen se da triba nac nacina kako privuc ljude, ali triba to malo na vecu razinu dignit, ne podilazit primitivizmu ... jer izgleda mi da se ama bas svaka odluka suca gleda kroz povecalo, a mozebitna greska (a svi grijesimo) je tretirana u stilu one "ceo svet je protiv nas" ... dakle triba se podhitno vratit na dane kad je bit maligan bio gust ...

slika

13. 09. 2008, 11:57
Profil Web stranica

13. 09. 2008, 12:04

....

stara ekipa se makla od vođenja jer više nije bilo povjerenja. počele su padat lažne optužbe i govorkanja iza leđa, pa je logičan korak bio odstupanje. radilo se kolko se moglo, gotovo bez ičije pomoći realizirani su šalovi, majice, transparenti...ali taj način da je sve bilo crno na bilo, čisto, nekima nije odgovara, pa su počele po gradu kružit svakakve priče, a niko nevoli da se o njemu pričaju neistine. dalje od toga na forumu neću pisat, već san puno i reka.
šta se tiče zatvorenog kruga, to nije bilo baš tako. puno puta su se pozivali ljudi, putem interneta, usmeno, plakatima, i ko god bi doša u prostorije ili na utakmicu bio je dobrodoša, nikog se nije škartalo. a to šta se neki ljudi iz ondašnjeg užeg vodstva i privatno druže možda je ostavilo krivi dojam. ali u to vrime u toj ekipi je tema maligana i napretka grupe bila gotovo svakodnevno na repertoaru, i ujutro na kavi i navečer na pivi. nije ni danas puno drugačije.
dalje, grafiti su bili u planu. napravljene su skice (još uvik se mogu vidit na forumu maligana) i sve je bilo spremno za realizaciju. odnili smo te skice u grad da bi dobili dozvolu za crtanje, ali je nikad nismo dobili, a to su bili lipi grafiti koje je tribalo malo duže crtat, tako da djelovanje na svoju ruku tipa "dođi po noći-nacrtaj-aj ća" nije bilo moguće.
o kaći ka predsjedniku i jeri ka tajniku neću trošit riči. samo ću nadodat da su legalno izabrani, od onih ljudi koji su prvi tražili smjenu bivšeg vodstva.

13. 09. 2008, 12:42
Profil Web stranica

A ko je osmislio grafit:BRUNO-JUNAK-SINJ? :lol: :lol: :lol: :wink:

13. 09. 2008, 13:11

pa samo ti ime kaže.
bruno

13. 09. 2008, 15:00
Profil Web stranica

sigurno je u osmišljavanje grafita, kao i u samu izvedbu utrošeno mnogo vrimena

13. 09. 2008, 18:30
Profil Web stranica

rugby barba je napisao/la:

pa samo ti ime kaže.
bruno

nije bruno, nego jedan kojeg neću imenovat kad smo krenuli u korteo po gradu za vrime derbija sa Rvacama.

Jerko Bareza je reka sam da će odstupit sa mista tajnika kluba, i bog ga blagoslovio na tome. Šta se tiče današnje predstave Maligana, sa perspektive dosadašnjih domaćim utakmica više nego dobra, ali ako gledamo iz perspektive IMENA I TRADICIJE Maligana onda loše, može to još puno bolje

13. 09. 2008, 18:45
Profil Web stranica

Sastanak u Maligana u vezi gostovanja u Karlovcu je večeras u 20.30h. Svi zainteresirani za put u Karlovac neka dođu u prostorije KN radi daljneg dogovora.

17. 09. 2008, 15:52
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: