Sada je: 20. 11. 2019, 7:44.

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Dugopolje - stadion 
Autor/ica Poruka

Post Dugopolje - stadion
Bio san sinoć na utakmici. Stadion je samo takav. Malo me tuga uvatila kad san se sitio našeg. Pari mi ka lipi sportski Audi prema Ladi nivi. Uteklo nan je Dugopolje i šprinta, a mi se znojni gegamo s noge na nogu.

23. 07. 2009, 8:12
čoban

Post Re: Dugopolje - stadion
samo šta je njihov 4 puta skuplji, otprilike ko lada niva i audi

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

23. 07. 2009, 11:06

ja sam čuo da je junakov za određenu cifru skuplji :roll:

ako je to istina.....................ustvari, najvjerojatnije je - jer znaš ono balkan, rvacka, jug, zagora, sinj..................

23. 07. 2009, 11:39
Profil Web stranica

Ne pričaj gluposti. Njihov 80 mil.kn a Junakov 22 mil.kn. Razlika drastična i u novcu i u izgledu.

23. 07. 2009, 11:57

:oops:

23. 07. 2009, 12:28
Profil Web stranica
čoban

kamičak je napisao/la:
Ne pričaj gluposti. Njihov 80 mil.kn a Junakov 22 mil.kn. Razlika drastična i u novcu i u izgledu.

točno tako, i to mislim da je junakov sasvim prikladan, a bio bi odličan da je travnjak ok

šta se tiče travnjaka sad imamo odličnu infrastruktutu, al će nan opet dugopolje odnit maslo, jer su sve to organizirali odlično

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

23. 07. 2009, 13:30

Slažen se s tobon. U nas su sad uvjeti više nego prikladni, ali ono doli je za tri klase naprid. Još kad završe olimpijski bazen za koji misec i dvoranu a ogromni hotel priko puta. Pametno rade i vraća in se stostruko.

23. 07. 2009, 13:44
čoban

mi smo imali bar dvi godine fore, hotel kojim su veslački olimpijci zadovoljni, znan iz prve ruke, zatim dosta klubova koji su tu noćili, olimpijski bazen, stadion, itd., nažalost ovde je sve tromo, evo sad ću nešto napisat o bazenu, šta će bit samo serija postova i tema o sinjskom sportu

mi sad pričamo o dvorani, u redu, nemamo kvalitetnu, triba 20milujna kuna, ali imamo neke objekte koji nismo iskoristili i koji će nan propast, čitaj bazen ove zime ako se ne podigne balun, a sad ću započet malo o tome

p.s. u kojem je statusu atletska staza, jeli napravljena, nisan još ovih dana bio doli?

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

23. 07. 2009, 18:28

Imaju stadion od 80 miljona a nemaju kanalizaciju?! Ko je tu lud i nek mi neko pametan objasni o čemu se radi.

23. 07. 2009, 21:35

funkhouser je napisao/la:
Imaju stadion od 80 miljona a nemaju kanalizaciju?! Ko je tu lud i nek mi neko pametan objasni o čemu se radi.

imaju kanalizaciju al se ona skuplja u upojne bunare (ili septičke jame) pa se iz njih ispumpava i odvozi u kanalizacijski sustav, jednostavno je zona premašila sva očekivanja i sustav nije u stanju prihvatit toliku količinu otpadnih voda,
ono sad sve funckionira (sa opisanim problemima) i već su 2/3 kanalizacijskog sustava dugopolja (koje se spaja na EKO kaštelanski zaljev) napravljene, ubrzo (kroz misec dana) je početak i trećeg dijela koji će sve povezat i sve će profuncionirat kako triba

24. 07. 2009, 10:24

deep down je napisao/la:
funkhouser je napisao/la:

imaju kanalizaciju al se ona skuplja u upojne bunare (ili septičke jame) pa se iz njih ispumpava i odvozi u kanalizacijski sustav, jednostavno je zona premašila sva očekivanja i sustav nije u stanju prihvatit toliku količinu otpadnih voda,
ono sad sve funckionira (sa opisanim problemima) i već su 2/3 kanalizacijskog sustava dugopolja (koje se spaja na EKO kaštelanski zaljev) napravljene, ubrzo (kroz misec dana) je početak i trećeg dijela koji će sve povezat i sve će profuncionirat kako triba

U jebate ako ja sad napišem šta mislim ispast ču u prvom redu neshvačen a onda i zlonamjeran a u stvari nije mi ni na kraj pameti da bi kvario veselje Dugopoljcima. Samo ne mogu se otet dojmu da se doli pomalo stvara jedan problem koji je uglavnom rezultat nesnalaženja u vremenu i prostoru. Mislim da se rade neke stvari stihijski bez studije i da če sve to jednog dana bit novi Obrovac.A u mojoj najcrnjoj prognozi možda i gore jer je tamo propala tvornica a ovde može bit i veliki eko problem.Nadam se da si u pravu glede kanalizacije ali bojim se da ima tu puno toga u zraku. Pa bože pomozi zna se kako se postupa kad se kuća radi a kamoli gospodarska zona. Ono šta je tribalo bit prvo ispada zadnje pa se isto tako u svitu zna kako se rade crne jame ako se uoče i rade. To mora bit hermetika a moš mislit kako mi to radimo. Opet velim ne daj bože da se ja sitim ovog za kojih 10-tak godina.Nje mi normalno da se radi troši novac na stadion a govna nisu rješena. Zna sam jednog tipa vozio je novog mercedesa a u kući nije ima niti beton več zemljani pod! Virova ili ne!

24. 07. 2009, 16:30
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: