Sada je: 14. 11. 2019, 20:34.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 8 post(ov)a ] 
HNK Hajduk Split 
Autor/ica Poruka

Post HNK Hajduk Split
pošto zaključali staru temu, zbog "nepristojnosti" (blago rečeno) nekih članova foruma

otvaram novu o našemu Hajduku

i ako imate reć nešto nevezano za Hajduk nemojte to reć ovde

25. 08. 2009, 9:54

Post Re: HNK Hajduk Split
dobro, šta vi mislite kolko će im tribat još da se uštimaju,

dođe mi da plačem kad ih gledam

25. 08. 2009, 9:55

ja mislin da će tribat reja proć pripreme i da on napravi svoju selekciju igrača da bi on njih uveo u red, po meni hajduk i dalje ima najbolju momčad u hnl-u usprkos u najmanju ruku katastrofalnim rezultatima, triba dovest tomislava ivića, i njega stavit ka šefa za struku, svaka čast mornaru al ja msilin da je on doveden jer je u dobre sa kerumon ( znači u hajduka i dalje radi rodijačka veza šta jasno pokazuje da upravljačka kao i igračka i stručna struktura ne ide naprid), triba se riješit fiorentinija, šurjaka jer oni su već imali i vrimena i prostora da pokažu da znaju vodit klub ali pokazali su da ne znaju i da je klub sa takvim uhljebima pa' na najniže grane, triba se riješit raznih menadžera okolo kluba i ne dopustit da razni balavci iz omladinske škole ucjenjuju klub priko svojih menadžera sumnjivog morala (šošo ubojica i bivši robijaš menadžer je nekim hajdukovim igračima iz omladinskog pogona kao i igračima iz prve momčadi šta odma dovodi u pitanje kompetentnost tih igrača da igraju u hajduka poznavajući činujenicu iz kojeg miljea dolazi njihov menadžer), dalje u hajdukovoj momčadi igra isto tako dosta limitiranih igrača koji ne mogu odgovarat hajdukovim zahtjevima prvi u redu je goran rubil taj momak ne zna pravilno štopat balun a kamoli da napravi nešto konkretno kako u obrani tako i u napadu, jurica buljat je teški panj ka i pandža, maloča nešo i valja al on je još može dosta napreovat pa ga valja još trpit, smoje je šugav igrač koji se probio na scenu u 31. godini :shock: :shock: i debilni ljudi u hajduka ga odma doveli, šerić je produžena ruka reje na terenu (da nije smišno bilo bi tragično) :mrgreen: :mrgreen: , strinić triba igrat umisto šerića a šerić da igra samo po potrebi, mi u 3-4 godine iz omladinskog pogona nismo izbacili kvalitetnog desnog bočnog igrača iako treneri prije svake sezone kukaju da je to bolna točka momčadi, andrić je triba bit ključni vezni igrač a nije proša pripreme i kako onda očekivat od njega da nešto pridonese momčadi u ovom trenutku kad on nije fizički spreman, skoku vataju godine obujam kretanja mu je ka u krepane kokoši i igrače traži nekim dugačkim "alibi balunima" koji te iste igrače ne pronalaze, ibričić je igrač za sredinu terena a ne za napad ili krilo (di ga je koristio reja u rijeci a to nema smisla jer ibro nema ni eksplozivnosti za tu poziciju), sve u svemu mi nesmimo igrat sa 3 u zadnjoj liniji jer je to defenzivna taktika a uostalom hajduk nema igtrače profila koji bi mogli tako igrat a niko mi ne može reč da su ahjdukovi igrači lošije spremni od npr intervoih, lokomotivinih, osijekovih itd da ne nabrajama jer hajdukovi igrači ne rade u škveru ujutro i popodne već treniraju takod a priče o lošoj pripremljenosti (barem za hnl) padaju u vodu i to su samo alibijii ništa više, hajdukvi igrači imaju psihičkih problema i to triba šta prije riješit a najlakše je to prebrodit pobjedama krenimo od lokomotive :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

25. 08. 2009, 13:06

deep down je napisao/la:
dobro, šta vi mislite kolko će im tribat još da se uštimaju,

dođe mi da plačem kad ih gledam

Naprije se ispričavam, ali pojedinci bi se trebali naučiti ponašati u javnosti...

Mislim da će Hajduk proigrati kako treba tek mjesec dana iza zimskih priprema, pod uslovom da Reja ostane u klubu i da mu se nitko ne miješa u posao... Do zimskih priprema će se upoznati sa igračkim kadrom i sa stanjem u i oko kluba... Meni isto nije jasno šta radi Mornar u klubu kad on nikad nije cijenio Hajduk (poznato je da je upravo zbog njega (i manjim dijelom Rapajića). Hajduk je ispao od Panatinaikosa u kvalifikacijama za Ligu prvaka (tih godina se odlučivalo hoće li Hajduk ostati evropski klub ili neće) jer je bježao iz karantene i išao pričiti Fani Ćapaliju...Isto tako mi nije jasno što Tudor radi na klupi jer je milijun puta i u Hajduku i u reprezentaciji pokazao koliko je neozbiljan. Da nije neozbiljan dan danas bi igrao u Juventusu, Realu, Munchesteru...

Dakle, Reja treba potjerati izvjestan broj igrača i kad Hajduk proigra na proljeće neće ga nitko moći dobiti. Samo treba držati fige da se Dinamo ne odlijepi, jer ako Dinamo bude prvak ode sve u lipi troqurac...Iako, kad bolje razmislim, Hajduku uopće ne bi bilo loše da jednu sezonu peče zanat u evropskoj ligi...

25. 08. 2009, 13:59
Profil Web stranica

ja isto mislim da neće proradit prije zimske pauze, dok reja ne napravi čistku po svome i dok ne posloži sve karike

26. 08. 2009, 8:26
čoban

deep down je napisao/la:
ja isto mislim da neće proradit prije zimske pauze, dok reja ne napravi čistku po svome i dok ne posloži sve karike

i onda ga žika smjeni

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

26. 08. 2009, 10:48

off topic nekuzim sta ste zatvorili temu o hajduku....ako nikoga nije briga,dajte meni posao moderatora,pa da cistim neka s..... po forumu,ionako imam dosta slobodnoga vremena.......ocistis spam iz teme o hajduku,ako treba nekoga baniras na par dana i rijeseno,kljucanje teme nije nikakvo rijesenje.

26. 08. 2009, 16:27

peepe je napisao/la:
off topic nekuzim sta ste zatvorili temu o hajduku....ako nikoga nije briga,dajte meni posao moderatora,pa da cistim neka s..... po forumu,ionako imam dosta slobodnoga vremena.......ocistis spam iz teme o hajduku,ako treba nekoga baniras na par dana i rijeseno,kljucanje teme nije nikakvo rijesenje.

Bravo slažem se u potpunosti... =D> =D> :applause: :applause: :applause: :applause: :palac: :palac:

27. 08. 2009, 1:03
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 8 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: